Vítejte v roce 2018

Co nás čeká v roce 2018?

Tímto příspěvkem Vás drazí Reverbians vítám v roce 2018. Že netušíte, kdo jsou to Reverbians? Jste to právě Vy! Fanoušci Malukah. Přesně tak své fandy Malu nazývá podle její komunity zvané ReverbEmpire. 

Ale vraťme se zpět k tématu příspěvku. Rok 2017 byl v mnohém pro Malukah významný. Malu upevnila a významným způsobem rozšířila svou komunitu díky působení na platformě Twitch. Vydala své vysněné album The Dragonborn Comes a prvně se účastnila festivalu TwitchCon. Mnoho fandů rovněž čekalo vydání nového originálního alba, ale práce na něm vyžaduje více času. A tím se dostáváme k plánům roku 2018.

Malukah je nezávislý umělec. Nestojí za ní žádná vydavatelská společnost a tudíž tvoří svým vlastním tempem a často již potvrzené projekty nahradí projekty jiné. Asi jste již na našich stránkách zaznamenali, že již slíbené projekty nakonec nebyly realizovány. Ale pozor. Nebyly také zavrženy. 

V roce 2018 nám Malu slibuje dokončit dlouho očekávané originální album, vydání speciální edice (již jsme informovali) jejího staršího alba All of the Above a možná se chystá i speciální album pro děti. Co všechno bude nakonec skutečně realizováno, nevíme. Jedno ovšem víme jistě. Čeká nás rok plný překvapení, vynikajících hudebních zážitků a skvělé zábavy. 

Díky, že přitom budete s námi. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..