Malukah na TwitchConu

TwitchCon 2017

Ve dnech 20 – 22 října se konalo v americkém Long Beach v Kalifornii již tradiční komunitní setkání TwitchCon 2017.  Vůbec poprvé se na tuto akci vypravila i Malukah a její manžel Omi, který je rovněž známý streamer na platformě Twitch. 

Kdo nás sledujete, tak víte, že platforma Twitch se za poslední rok stala důležitou součástí jejího života. Třikrát týdně mají díky Twitchi všichni její fanoušci možnost popovídat si se svou oblíbenkyní a vyslechnout příjemnou hudbu. Není proto divu, že se Malukah stala ověřeným partnerem této platformy a byla pozvána na festival, který sdružuje všechny známe streamery z celého světa. Ať již z oblasti her, umění, hudební komunity apd. Pokud jste se nacházeli poblíž, měli jste možnost se s Malu setkat samozřejmě i osobně. V neděli 22. října probíhalo osobní setkání Meet & Greet v rámci oficiálního programu. 

 

Ani Česká Republika nesmí na tomto komunitním setkání chybět. Ve spojitosti s Malukah můžeme jmenovat mladou českou talentovanou umělkyni vystupující na Twitch s přezdívkou TofuSenshi. Senshi se již řadu let věnuje kreslení a její uměleckou dráhu můžete sledovat živě právě na Twitch. Je rovněž velkou fanynkou Malukah a platí to rovněž obráceně. Proto Senshi namalovala obrázek, který Malukah zachycuje a osobně ji ho předala (můžete vidět výše ve fotogalerii). Setkání to bylo skutečně dojemné (i slzy ukáply) a my jsme velmi rádi, že Česká Republika je v očích Malu jednou z TOP zemí, kde má takové skvělé fanoušky. 

Na závěr můžete shlédnout videa, které Omi (manžel Malu) každý den po dobu festivalu vytvářel. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..