Malukah pomáhá při zemětřesení

Pomoc obětem zemětřesení

Jistě víte, že v uplynulých týdnech bylo Mexiko zasaženo silným zemětřesením. Škody na majetku a hlavně lidských životech byly opravdu obrovské. Malukah žije naštěstí mimo postiženou oblast, ale přesto ji osobně celá situace velmi emocionálně zasáhla a nebyla sama. Spousty fanoušků se ptalo, jakým způsobem by mohli jejímu rodnému Mexiku pomoci.

Malukah se tedy rozhodla uspořádat na Twitch dva charitativní večery, kdy veškeré dary šly na sbírku pro postižené oblasti. Oba koncerty měly neuvěřitelný ohlas a fanoušci darovali finance ve výši 4,259.09$ (skoro 100 000Kč) !!! Mezi dárci nechyběli ani fanoušci z České Republiky. Tímto všem moc děkujeme !!! 

Malukah rozdělila částku následně: 2000$ zaslala Červenému kříži, dalších 2000$ zaslala záchrannému týmu TOPOS a za zbývajících 259$ Malukah nakoupila základní hygienické potřeby, které předala středisku, které dále distribuuje potřebnou pomoc na dané místo.

Velmi mě těší, že mohu podobné zprávy psát a jsem hrdý na všechny fanoušky, kteří při těchto chvílích dokázali pomoci. A samozřejmě velké díky patří Malukah, která svými činy pomohla spousty lidem.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..