Speciální edice All of the Above

Chystá se speciální edice alba All of the Above

V roce 2006 vydala Malukah (ještě pod svým civilním jménem Judith de Los Santos) své první originální album s názvem All of the Above. Ačkoliv od vydání alba uplynulo již více než deset let, album neupadá v zapomnění. Ba právě naopak. Postupem času, jak se Malukah stává více populárnější, tak stejné popularitě se začíná těšit i toto starší album.

Malukah se proto rozhodla přichystat jeho speciální edici. Dle předběžných informací se bude speciální edice skládat ze dvou disků. První bude obsahovat kompletní originální album All of the Above a druhý disk bude obsahovat akustické verze všech originálních skladeb. Pokud bude konečný koncept vypadat, jak výše popisuji, bude se jednat po albu The Dragonborn Comes o další speciální sběratelskou lahůdku, která potěší mnoho fanoušků.

Malu by chtěla vydání zvládnout do konce roku. Žádný závazný termín ovšem není znám. Vedle speciální edice totiž stále pokračuje práce na novém originálním albu, jehož termín je odsunut s největší pravděpodobností na příští rok.

Aktualizováno: vzhledem k chystanému a již potvrzenému vánočnímu albu se speciální edice asi prozatím odkládá. Situaci sledujeme a budeme Vás informovat.

V současné době je fyzické album All of the Above zcela vyprodáno. Zájemci si mohou zakoupit jeho digitální verzi nebo si počkat na výše avizovanou speciální edici. A pokud si chcete zkrátit čekání, nezapomeňte se stavit na Twich.Tv, kde vám Malukah velmi ráda zazpívá osobně živě 🙂

All of the Above (2006)

1. Fairytale – text
2. High – text
3. Happy – text
4. Everything – text
5. I Can’t Make It Rain – text
6. Hesitation – text
7. Covered In Red – text
8. Fear Front – text
9. Homesick Insomniac – text
10. Run – text
Bonus – I’m Hurting Again – text

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..