Office Hours na Patreon

Nový živý stream

Jak už z našich stránek víte, Malukah můžeme živě sledovat několikrát do týdne na platformě Twitch.tv, kde vesele komunikuje se svými fanoušky, zpívá nebo hraje počítačové hry. Toto živé vystupování je určeno pro širokou veřejnost.

Malu se ovšem snaží hledat i další cesty, jak oslovit své fanoušky. Tou další je crowdfundingová platforma Patreon. Zde se můžete stát za zvolený poplatek jejím patronem a mít exkluzivní přístup k různým exkluzivním bonusům.

K nim se nyní přidává možnost živého vysílání. Malukah se tak rozhodla pro všechny své patrony zavést živé streamy, které ponesou jméno „Office Hours“.  V nich budeme moci být svědky např. tvorby nového alba, písní apd. Jelikož je vysílání omezeno na úzkou skupinu diváků, celý přenos se tak stává mnohome intimnějším a osobnějším. Nechybí samozřejmě chat a přímá komunikace. V prvním streamu, který byl před pár dny vysílán, jsme mohli živě sledovat nahrávání originální skladby pro chystané album. Celý přenos sledovalo okolo dvaceti diváků a díky tomu se vytvořila úžasná atmosféra. Pokud i vy chcete nahlédnout do soukromí Malu a zároveň ji podpořit, neváhejte se zaregistrovat. Odměnou vám budou příjemné strávené chvíle ve společnosti úžasné osoby.

Registrujte se: Patreon

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..