Vánoční album v přípravě

Vánoční album se blíží

Máme pro vás vynikající novinku! Malukah si tento rok pro všechny své fanoušky přichystala dárek v podobě vánočního alba. K tomuto kroku se rozhodla po loňské zkušenosti, když na vánoční svátky na Twitchi vysílala svůj vánoční koncert. Ten následně zveřejnila v digitální formě a na svém YouTube kanálu. Jelikož se jednalo o záznam živého vysílání, nedá se hovořit o plnohodnotném albu.

edit článku: dle nových informací nebude nakonec album uvolněno. Malukah nebyla s výsledkem příliš spokojená a již ohlášený projekt byl pozastaven.

Malukah se proto rozhodla nahrát vánoční studiové album a my si tak budeme moci vychutnat tradiční vánoční písně v jejím úžasném podání. Těšit se tak můžeme např. na skladby Angels We Have Heard On High, O Holy Night, O Come, O Come, Emmanuel a další. Album bude následně dostupné v digitální formě na iTunes, Google Play a dalších platformách.

Pokud podporujete Malukah na platformě Patreon, můžete být rovněž přímo součástí samotného nahrávání. Malu pořádá tzv. Office Hours, což je živé vysílání, kde komponuje hudbu v přímém přenosu a zároveň komunikuje se svými fanoušky. 

Pokud si chcete zkrátit čekání, můžete se podívat na záznam vánočního koncertu z roku 2016 nebo si zakoupit záznam v podobě MP3.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..