Nahrávání začalo

Nové studiové album

A je to tady! Čekali jsme dlouho, mnozí už ani nedoufali a nevěřili. Ale konečně jsme se dočkali. Ano, hovoříme o novém studiovém albu, které Malukah v těchto dnech začala nahrávat.

První a zatím poslední studiové album vyšlo již v roce 2006. Po dlouhých odkladech tento rok začalo album dostávat své obrysy. A právě v těchto dnech se Malukah společně s dalšími čtyřmi hudebníky zavřela v nahrávacím studiu Victoria Records a po celý týden nahrávali a nahrávali.

Členy kapely tvoří následující pánové – Ian Kagey, Alexander Knutsen, Jack DeBoe, Bucho Montfort.

Na albu uslyšíme kromě nových skladeb i písně, které již důvěrně známe (I follow the Moon…), zvláště je pak znají fanoušci, kteří Malu sledují na Twitchi. Některé skladby totiž nikdy jako singly vydány nebyly. Postup den za dnem můžete rovněž sledovat na sociálních sítích Malukah a v níže přiloženém videu.

Vydání alba je plánováno na konec tohoto roku a už nyní je možné začít album předobjednávat. Samozřejmě připomínáme, že zatím není známá ani vizuální podoba alba a tudíž musíme brát zveřejněnou grafiku s nadhledem. Objednat si můžete rovněž podepsanou nebo speciální edici.

Pokud Vás zajímají aktuální novinky, nezapomeňte samozřejmě rovněž odebírat sociální sítě Malukah.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..