Argentina Game Show

Fenomenální vystoupení

Malukah je známá tím, že na veřejných akcích vystupuje jen velmi sporadicky. V posledních letech se věnuje spíše tvorbě skladeb pro různé hudební projekty, YouTube nebo se věnuje streamu.

Nicméně ani veřejné vystoupení není pro Malukah ničím neznámým. Vzpomeňme například na vystoupení na šampionátu hry HALO4 na PAX PRIME v roce 2013 nebo Video Games Live E3 v roce 2014.

A nyní si může Malukah připsat další úžasné vystoupení. Tentokrát zavítala do Argentiny na akci zvanou „Argentina Game Show“. Jedná se o jeden z nejvýznamnějších videoherních a zábavních festivalů v Argentině. Festival zahrnuje například představení exkluzivních novinek ze světa her, cospaly soutěže, Esports turneje, workshopy a různá živá vystoupení.

Malukah Argentina Game Show

A právě jedním z exkluzivních hostů na již pátém ročníku se tentokrát stala Malukah, která přicestovala do Argentiny společně se svým manželem Omim. Bezmála hodinový koncert Malukah odehrála už tradičně za doprovodu kytary a piána. Nemohly samozřejmě chybět ty nejznámější a nejoblíbenější skladby. Namátkově můžeme jmenovat například The Dragonborn comes, Tale Of The Tongues, Baba Yetu, Misty Mountains, Mad World, Frozen Sleep a další.

Celý koncert se nesl ve skvělé odlehčené atmosféře a všichni návštěvníci si ho skvěle užili. Celý přenos byl navíc vysílán na platformě Twitch. Malukah opět dokázala, že vystupovat na veřejnosti se nebojí a má publiku co nabídnout. Doufejme, že toto vystoupení bylo jen začátkem a v budoucnu přibudou další. A kdo ví. Třeba se dočkáme nějakého zajímavého koncertu společně s vydáním nového alba, jehož vydání se nezadržitelně blíží.

Případný záznam dodáme později…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..