GamesCom – ReverbCon

Malukah v Německu

Před pár dny skončil další ročník největší herní výstavy GamesCom 2018. Akce se již tradičně odehrává v Kolíně nad Rýnem a letos vůbec poprvé přicestovala i Malukah společně se svým manželem Omim. 

Její návštěva měla několik fází. První týden Malukah věnovala návštěvě herní výstavy GamesCom a poznávání města. A protože má Malukah v Německu velmi početnou fandovskou základnu, nechybělo v průběhu celého týdne spousty dojemných setkání s fanoušky, kteří Malukah již léta obdivují a rovněž sledují její streamy. Malu si pro tuto příležitost pro všechny své fandy připravila kolekci speciálních ocelových trsátek. Každý si tedy kromě příjemného zážitku odnesl i malou drobnost na památku.

 

V pátek 24 srpna se pak konal vůbec první oficiální ročník akce příznačně nazvaný ReverbCon. Jednalo se o soukromé setkání Malukah s nejvěrnějšími fanoušky její platformy Twitch. Společně si popovídali, pobavili, utužili přátelství a samozřejmě si společně s Malukah zazpívali. Z této akce byl vysílán i živý stream, který můžete nalézt v archivu na Twitchi

Následující den se pak Malukah zúčasnila oficiální akce  ESO: TAVERN EVENT, kde se sešli fanoušci populární hry The Elder Scrolls Online a Malukah zahrála živě několik písní. Malou ukázku můžete vidět na níže přiloženém videu. Celé vystoupení samozřejmě završil potlesk ve stoje a sklidila velký úspěch. Jelikož Malukah vystupuje na veřejnosti opravdu výjimečně, jednalo se i pro ni samotnou o velmi intenzivní zážitek.

Následující zbytek své dovolené v Německu strávila čas v okolí Mnichova a poznávání památek. Samozřejmě nesměla chybět ani návštěva ikonického zámku Neuschwanstein. Tímto skoro dvoutýdenní návštěva naší sousední země skončila. Malukah si odnesla spousty zážitků, spousty krásných vzpomínek na setkání s příjemnými lidmi a už nyní přemýšlí o návratu.

Z celé návštěvy jistě vznikne i oficiální vlog, který určitě nesdílíme. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..