Vánoční album v přípravě

Vánoční album se blíží

Máme pro vás vynikající novinku! Malukah si tento rok pro všechny své fanoušky přichystala dárek v podobě vánočního alba. K tomuto kroku se rozhodla po loňské zkušenosti, když na vánoční svátky na Twitchi vysílala svůj vánoční koncert. Ten následně zveřejnila v digitální formě a na svém YouTube kanálu. Jelikož se jednalo o záznam živého vysílání, nedá se hovořit o plnohodnotném albu.

Malukah se proto rozhodla nahrát vánoční studiové album a my si tak budeme moci vychutnat tradiční vánoční písně v jejím úžasném podání. Těšit se tak můžeme např. na skladby Angels We Have Heard On High, O Holy Night, O Come, O Come, Emmanuel a další. Album bude následně dostupné v digitální formě na iTunes, Google Play a dalších platformách.

Pokud podporujete Malukah na platformě Patreon, můžete být rovněž přímo součástí samotného nahrávání. Malu pořádá tzv. Office Hours, což je živé vysílání, kde komponuje hudbu v přímém přenosu a zároveň komunikuje se svými fanoušky. 

Vánoční album je na rozdíl od jiných projektů 100% potvrzené a těšit se na něj můžeme během následujících týdnů. Samozřejmě se na našich stránkách tuto informaci dozvíte ihned po vydání. 

Pokud si chcete zkrátit čekání, můžete se podívat na záznam vánočního koncertu z roku 2016 nebo si zakoupit záznam v podobě MP3.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *