Originální album na cestě

Malukah nahrává nové album

Rok 2017 je po stránce tvorby pro Malukah důležitým rokem. Jak jsme již v předchozím příspěvku informovali, po šesti letech došlo k vydání alba písní ze Skyrimu, které Malu proslavily. Ještě delší doba uběhla od vydání originálního alba „All of the Above“, které v roce 2006 vydává ještě pod svým civilním jménem Judith de los Santos.

Již delší dobu rovněž skládá a pilně tvoří originální písně pro své další originální album. Jeho vydávání bylo plánováno do konce roku 2017. Nutno říci, že Malukah je velmi pečlivá a ráda pracuje svým vlastním tempem. Termín se dle všeho prodlouží a připadne na rok 2018. Závazné datum není přesně známo, nicméně aktuální pokrok můžeme sledovat např. na platformě Patreon, kde pravidelně zveřejňuje aktuální informace. My Vás budeme samozřejmě v případě novinek informovat. 

Již nyní je známo, že album bude obsahovat originální skladbu „I Follow the Moon“, která vyšla jako singl v minulém roce. Určitě mi dáte za pravdu, že skladba je velmi příjemná na poslech a přesně takové bude i nové album. Líbivé, hřejivé. Těšíme se.

Kdo snad ještě neměl příležitost slyšet skladbu I Follow the Moon, může tento nedostatek ihned napravit 🙂 

 

I Follow the Moon – text / video
Digitální distribuce: iTunes 

Komentáře: 2

 1. Hiiiiiiiii! Sorry for speaking in English hehe 😛

  This website is amazing! Congratulations on that!

  I cannot wait for her album to drop, it’s gonna be mesmerising! ❤❤❤❤

  1. Ha ha 🙂 Heeey Margwa <3
   I'm glad you visited this site <3 Thank you so much 🙂 And Yes, I can't wait too. New album will be so epic. I know it. 🙂
   Petr

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..