Malukah navštíví GamesCom

Malukah v Evropě!

V letošním srpnu v termínu 21.8 – 25.8.2018 se uskuteční další ročník tradiční herní výstavy GamesCom. Událost se koná v Kolíně nad Rýnem v Německu. Vůbec poprvé se do Německa vydá také Malukah, aby se tohoto svátku všech hráčů zúčastnila. Jelikož má Malukah v Německu velkou fanouškovskou základnu, bude jistě pro místní fandy (ale i fandy z celé Evropy) velká příležitost se osobně se svým idolem setkat. 

Malukah se zúčastní oficiálního vystoupení na akci ESO: TAVERN EVENT, kde bude oficiálním hostem dne 25. srpna. Dle programu se můžeme těšit na hudební vystoupení. Malukah je na této akci čestný host jakožto jeden z umělců, který již nesmazatelně patří k této úžasné hře. Na akci je možné se již nyní registrovat a zúčastnit se tedy můžete i vy. 

V rámci návštěvy GamesComu se chystá i první neoficiální akce s názvem ReverbCon, který Malukah uspořádá pro své věrné fanoušky z její komunitní sítě Twitch. 

Z celé návštěvy Německa se dočkáme jistě spousty fotek a videí. Jistě Vás tedy budeme průběžně informovat. A kdo má zájem, může vyrazit na osobní setkání s Malu do Kolína nad Rýnem. 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..