Malukah končí na Twitchi

Něco končí a něco začíná

Dnes pro Vás přinášíme jednu dobrou a jednu špatnou zprávu. Před pár dny Malukah způsobila mezi svými fandy a početnou komunitou opravdový šok. Ze dne na den oznámila, že po několika letech ukončuje své působení na platformě Twitch (vč. Discord serveru) a ukončuje všechny streamy. Nutno podotknout, že právě díky živým přenosům se kolem Malukah utvořila úžasná komunita lidí. A co Malukah k této skutečnost vedlo? To je ta lepší zpráva.

Malukah zároveň oficiálně potvrdila, že v listopadu tohoto roku očekává narození svého prvního dítěte. Bude to chlapec a ponese hrdé jméno Dante.

Ve světle těchto skutečností se proto Malukah rozhodla přehodnotit svůj život a plně se nyní věnovat své rodině. Toto rozhodnutí je samozřejmě pochopitelné a Malukah přejeme do nového životního období mnoho úspěchů.

Znamená to tedy, že se nyní už od Malu nedočkáme nových skladeb apd.? Kdepak! Ukončení vysílání neznamená ukončení kariéry. Malukah bude nyní více aktivní na platformě Patreon a Youtube, kde bude pravidelně zveřejňovat nové informace a sdílet svou hudbu. Už nyní je v plánu spousty coverů. Pokud tedy chcete dostávat pravidelné dávky novinek, určitě nezapomeňte Malukah na této platformě podpořit. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..