Malukah na veletrhu CES

Vystoupení v Las Vegas

Hned v úvodu nového roku se Malukah vydala do Spojených států a to konkrétně do Las Vegas, kde se konal další ročník prestižního veletrhu CES.

Malukah přijala pozvání společnosti Logitech / Blue Microphones, aby vystoupila v rámci jejich živého vysílání na Twitchi. Jednalo se celkově o dvě vysílání. Jedno se uskutečnilo ve středu 8.1. a druhé ve čtvrtek 9.1. Oběma vystoupením předcházel rovněž rozhovor. Jak už je zvykem, tak Malukah živě zazpívala tradiční covery a nové skladby z aktuálního alba I Follow the Moon nebo prozradila plány na letošní rok. Jak by se vám líbilo vánoční album? Není vyloučeno že se ho v nějaké formě letos dočkáme.

Pozvání od Logitech / Blue Microphones nebylo zcela náhodné. Malukah s touto společností v posledních měsících navázala užší spolupráci právě v Mexiku, kde tato firma vstoupila na tamní trh a byla pozvána např. na slavnostní otevření, aby nahrála několik vokálů. Malukah již dlouhodobě využívá mikrofony této značky a i vokály k novému albu byly nahrány právě přes ně. Konkrétně přes typ Blue Bottle Rocket Stage II mic.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..